Особливості освітлення офісних і торгових приміщень

26.10.2018 14:37 37

Особливості освітлення офісних і торгових приміщень

Різноманітність офісних світильників надає широкі можливості для ефективної організації освітлення робочих місць. Світлодіодні лампи заслужено користуються популярністю, в тому числі і для цієї категорії приміщень. Вони надійні і економні, що важливо для інтенсивної і тривалої експлуатації ламп.

Освітленість на робочому місці впливає на працездатність офісних співробітників, на їх стомлюваність і психоемоційний стан. Тому, по-перше, світильники для офісу повинні бути безпечними для здоров'я працівників, по-друге, - підвищувати продуктивність праці. Штучне освітлення повинно рівномірно покривати всю територію, незалежно від розташування робочої зони до джерела природного світла. Якщо глибина кабінету складає більше 6 метрів, то потрібно яскраво освітити віддалені його ділянки за допомогою відповідних приладів і максимально усунути перешкоди, загороджуючі вікна.

Особливості освітлення офісів

Офісні світильники повинні забезпечувати безпечні умови для життєдіяльності людини. При розробці проекту освітлення поверхонь в кімнаті і робочих столів враховується тривалість і характер робочого процесу, беруться до уваги нормативні та технічні акти і стандарти, що існують в цій галузі.

Для приміщень, призначених для різного типу діяльності, освітлення регулюється згідно з нормами. Так, офіс загального призначення може бути менше освітлений, ніж кабінети, в яких виконуються роботи, які вимагають тривалого і граничного напруження зору, наприклад, виконання креслень. В офісі актуально освітлення, організоване за диференційованим принципом: стіл, розташований далеко від вікна або стельового світильника, необхідно оснастити настільною або настінною лампою, на відміну від інших столів.

Крім робочих столів, в офісі передбачені різні зони, які потребують особливої ​​уваги, серед них:

- зона для переговорів;

- зона для очікування клієнтів і відвідувачів;

- кімната для відпочинку співробітників;

- конференц-зал і т.д.

Призначення приміщення визначає ступінь яскравості та інтенсивності світла.

Особливості освітлення торгових площ

Для торгового освітлення потрібні більш потужні світильники https://svetolux.com.ua/magazin-i-ofis.html - такі, як карданні. Це вбудовані або накладні освітлювальні прилади, які мають широку варіативністю налаштувань. У карданних моделях легко змінюється напрямок світлового потоку завдяки застосуванню поворотних механізмів, а також сила світла. Конструкції деяких карданних світильників дозволяють використовувати різні джерела світла з різною потужністю.

Дані світильники застосовуються для створення підсвічування в торгових, виставкових та інших інтер'єрах. Карданні світильники, купити які можна в інтернет-магазині svetolux.com.ua, підходять для кількох типів джерел світла. Ви можете вибрати і замовити моделі з галогенними, металогалогенні лампами, а також карданні світлодіодні світильники.

Все це різноманіття освітлювальних приладів – це можливість якомога краще підібрати конкретні сама для ваших потреб!

Следующая новость
Предыдущая новость

Стиральная машинка Бош для вашего комфорта МТС дарит 2048 гигабайтов интернета всем желающим Пользователи мессенджера WhatsApp нашли способ обхода черных списков Хакеры воруют у жителей России по 5000 рублей в год Редизайн Snapchat оттолкнул миллионы юзеров