Особливості освітлення офісних і торгових приміщень

26.10.2018 14:37 40

Особливості освітлення офісних і торгових приміщень

Різноманітність офісних світильників надає широкі можливості для ефективної організації освітлення робочих місць. Світлодіодні лампи заслужено користуються популярністю, в тому числі і для цієї категорії приміщень. Вони надійні і економні, що важливо для інтенсивної і тривалої експлуатації ламп.

Освітленість на робочому місці впливає на працездатність офісних співробітників, на їх стомлюваність і психоемоційний стан. Тому, по-перше, світильники для офісу повинні бути безпечними для здоров'я працівників, по-друге, - підвищувати продуктивність праці. Штучне освітлення повинно рівномірно покривати всю територію, незалежно від розташування робочої зони до джерела природного світла. Якщо глибина кабінету складає більше 6 метрів, то потрібно яскраво освітити віддалені його ділянки за допомогою відповідних приладів і максимально усунути перешкоди, загороджуючі вікна.

Особливості освітлення офісів

Офісні світильники повинні забезпечувати безпечні умови для життєдіяльності людини. При розробці проекту освітлення поверхонь в кімнаті і робочих столів враховується тривалість і характер робочого процесу, беруться до уваги нормативні та технічні акти і стандарти, що існують в цій галузі.

Для приміщень, призначених для різного типу діяльності, освітлення регулюється згідно з нормами. Так, офіс загального призначення може бути менше освітлений, ніж кабінети, в яких виконуються роботи, які вимагають тривалого і граничного напруження зору, наприклад, виконання креслень. В офісі актуально освітлення, організоване за диференційованим принципом: стіл, розташований далеко від вікна або стельового світильника, необхідно оснастити настільною або настінною лампою, на відміну від інших столів.

Крім робочих столів, в офісі передбачені різні зони, які потребують особливої ​​уваги, серед них:

- зона для переговорів;

- зона для очікування клієнтів і відвідувачів;

- кімната для відпочинку співробітників;

- конференц-зал і т.д.

Призначення приміщення визначає ступінь яскравості та інтенсивності світла.

Особливості освітлення торгових площ

Для торгового освітлення потрібні більш потужні світильники https://svetolux.com.ua/magazin-i-ofis.html - такі, як карданні. Це вбудовані або накладні освітлювальні прилади, які мають широку варіативністю налаштувань. У карданних моделях легко змінюється напрямок світлового потоку завдяки застосуванню поворотних механізмів, а також сила світла. Конструкції деяких карданних світильників дозволяють використовувати різні джерела світла з різною потужністю.

Дані світильники застосовуються для створення підсвічування в торгових, виставкових та інших інтер'єрах. Карданні світильники, купити які можна в інтернет-магазині svetolux.com.ua, підходять для кількох типів джерел світла. Ви можете вибрати і замовити моделі з галогенними, металогалогенні лампами, а також карданні світлодіодні світильники.

Все це різноманіття освітлювальних приладів – це можливість якомога краще підібрати конкретні сама для ваших потреб!

Следующая новость
Предыдущая новость

Посуда на все случаи жизни Как войти на официальный портал казино Вулкан для регистрации и игры на реальные деньги «Самая красивая болельщица» России оказалась порноактрисой Новенький iPhone 12 Pro по выгодной цене Лена Миро оскорбила главу Роскомнадзора и призвала Путина вмешаться